Prodej ukončen, doména na prodej. Tel.: 608332134

PRODEJ UKONČEN

PRODEJ NA STRÁNKÁCH NORMAPLAST.EU, NORMAPLAST.CZ BYL 03/2020 UKONČEN!
Spojovací prvky můžete nakoupit i jednotlivě u společnosti www.gms.cz.
Stránky dále fungují jako katalog dostupných dílů.

DOMÉNA NA PRODEJ

Notice: Undefined variable: out in /var/www/sites/normaplast.eu/https/pages/eshop-hlavni.php on line 19

e-shop NORMAPLAST

Vývodky na hadici se závitem

Tyto spojovací díly NORMAPLAST® SV z polyamidu 6 mají na jedné straně závit a na druhé straně jedno nebo dvě napojovací hrdla hadice. Žebrování hrdel má ten účinek, že hadice bezpečně sedí. Může být zapotřebí přídavné zabezpečení spojovaného místa hadicovou sponou. Tři závitové geometrie, které jsou k dostání, jsou k rychlému optickému rozlišení odlišeny barevným provedením. Metrický kuželový závit - světle šedá (M) - trubkový závit Whitworth - antracit (R) a závit NPT - černá.

Přejít do oddělení >

Hadicové spojky T,L,I,X,Y

S těmito bezzávitovými spojovacími díly NORMAPLAST® SV mohou být rychle a jednoduše navzájem spojovány hadice bez nutnosti další fixace. Žebrování hrdel zajišťuje bezpečný a fixační spoj. Hadicové spojky NORMAPLAST® SV se standardně vyrábějí z přírodně zbarveného POM (acetalcopolymerisat).

Přejít do oddělení >

Hadicové šroubení

Díly šroubení NORMAPLAST® SV mají na jedné straně metrický závit a na druhé straně jeden nebo dvě šroubení.Tato šroubení se zhotovují z černého polyamidu 6 s 30% skleněných vláken.Pokud není skladem v EU je nutná výroba, odběrové množství je min. 1000ks

Přejít do oddělení >

Spojka pro trubky

Tyto díly NORMAPLAST® SV jsou vhodné ke spojení umělohmotných trubek, např. trubek PA6 a PA12. U těchto spojek není zapotřebí přídavné zabezpečení spojovacího místa hadicovou sponou.Hadicové spojky se vyrábějí z černého polyamidu 6 nebo polyamidu 12 s 30% skleněných vláken.Na poptávku jsou k dodání s O-kroužky.

Přejít do oddělení >

Služby

NORMAPLAST.cz provozuje

  • Atthero s.r.o.
    V Olšinách 1128/62
    CZ 100 00 Praha 10
  • VAT: CZ02120224

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz system