Prodej ukončen, doména na prodej. Tel.: 608332134

PRODEJ UKONČEN

PRODEJ NA STRÁNKÁCH NORMAPLAST.EU, NORMAPLAST.CZ BYL 03/2020 UKONČEN!
Spojovací prvky můžete nakoupit i jednotlivě u společnosti www.gms.cz.
Stránky dále fungují jako katalog dostupných dílů.

DOMÉNA NA PRODEJ
Chyba DB: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SELECT id, skup_nazev FROM shop_skupiny WHERE id = all

Všechny skupiny produktů

Hadicová spojka Y

Y spojka na hadice NORMAPLAST YS, spojovací hrdlo hadic ve tvaru Y pro hadice se stejnými vnějšími průměry. Pro rozměry od 3mm do 19mm.

Křížová hadicová spojka KS

Křížová hadicová spojka NORMAPLAST KS se stejnými vývody slouží pro připojení čtyř stejných hadic. Spojovací hrdlo má stejné průměry na všech stranách. Vyrobena je z kvalitního POM.

NORMAPLAST EG

Zašroubovací šroubení / rovné pro hadici se závitem M, R.

NORMAPLAST ET

T - šroubení s vnějším závitem pro zašroubování z černého polyamidu 6 s 30% skleněných vláken. T kus v rozměrech 6 a 8 se závity R1/8, R1/4 M10x1. T compression connectors.

NORMAPLAST ETS

Zašroubovací šroubení - T / otočné

NORMAPLAST EW/WV

Zašroubovací úhlové spojení šroubení s vnějším nebo vnitřním závitem

NORMAPLAST EWS

Úhlové šroubení / otočné z materiálu Polyamid 6 (Material PA6-GF30)

NORMAPLAST GN

Rovné spojky pro trubky z umělé hmoty se skelnými vlákny v rozměru 6-27mm

NORMAPLAST TN

Spojka na trubky e tvaru T z umělé hmoty Polyamid 6 nebo 12

NORMAPLAST VG/VGR

Rovné spojení nebo redukované spojení

NORMAPLAST VT/VTR

T - spojení 6x1, 8x1 / T- redukce 6-8-6, 8-6-8

NORMAPLAST WN

Úhlová spojka trubky z umělé hmoty se stejnými průměry v roměrech 6,8,10 a19.

NORMAPLAST YN

Spojka trubky Y z umělé hmoty v rozměru 8 materiál Polyamid 6 nebo 12

PP plastové matice pro fixaci závitových fitinek

Plastové matice z Polypropylenu pro všeobecné použití a fixaci plastových vývodek pro průchozí montáž. Matice jsou nekorodující odolné chemikáliím, vysokým teplotám. Matice nejsou výrobkem společnosti NORMAgroup. Doplňkový prodej.

Přímá hadicová spojka GS

Přímá hadicová spojka NORMAPLAST, rovná spojka slouží pro spojení dvou hadic se stejným průměrem. Bezzávitové hadicové spojky slouží pro připojení hadic pouhým nastrčením bez nutnosti další fixace.

Přímá hadicová spojka redukovaná GRS

Redukovaná hadicová spojka NORMAPLAST GRS, spojovací hrdlo hadic. Bezzávitová hadicová spojka s různými průměry slouží pro připojení různých hadic pouhým nastrčením s možnosti fixace.

Přímá hadicová vývodka GES (hadičník)

Přímá vývodka, hadičník, hadicový trn, hadicové hrdlo se závitem M, R nebo NPT. Vývodku stačí našroubovat do odpovídajcího vnitřního závitu s dosednutím na těsnění nebo spoj těsnit teflonovu páskou. Na hrdlo pak stačí nasadit hadici.

Redukovaná hadicová spojka T

Redukovaná T spojka NORMAPLAST TRS na hadice pro odbočení ze stejného průměru na redukovaný průměr hadice. Přímý směr má shodný průměr, napojení je redukované.

Redukovaná hadicová spojka YRS

Redukční Y spojka NORMAPLAST pro napojení hadic s různými průměry. Vyrábí se v rozměrech od 4 do 8mm. Hadicové hrdlo pro dělení nebo spojování toku média ze dvou menších na jedno světlejší.

Rozbočovací vývodka TES (hadičník) T kus

T vývodka, T-kus se závitem a dvěma vývody pro hadici a závitem M, R nebo NPT. Hadicový trn stačí našroubovat do odpovídajcího vnitřního závitu s dosednutím na těsnění nebo spoj těsnit teflonovu páskou. Na hrdlo pak stačí nasadit hadici.

Silikonová transparentní hadice Vena® - metráž

Silikonové hadice pro technické, potravinářské, laboratorní, lékařské nebo všeobecné použití s možností sterilizace od vnitřního průměru 3mm do 12mm VMQ (silikon s platinou). Na beztlakou nebo nízkotlakou dopravu materiálů.

Úhlová hadicová spojka WS

Rohová spojka (úhlová spojka) NORMAPLAST na hadice se shodným vnitřním průměrem. Použití najde všude tam, kde je potřeba v přechodu s úhlem 90°.

Úhlová vývodka WES (hadičník)

Rohová vývodka, hadičník, hadicový trn, hadicové hrdlo se závitem M, R nebo NPT. Vývodku stačí našroubovat do vnitřního závitu s dosednutím na těsnění, případně spoj těsnit teflonovu páskou. Na hrdlo pak nasadit hadici a připojení je hotovo.

Zaslepovací zátka BST

Zaslepovací zátka se šroubovacím závitem M, R nebo NPT. Zátku lze utěsnit s dosednutím na těsnění nebo těsnit závit teflonovou páskou. Levná varianta namísto kovové zátky.

Služby

NORMAPLAST.cz provozuje

  • Atthero s.r.o.
    V Olšinách 1128/62
    CZ 100 00 Praha 10
  • VAT: CZ02120224

© Copyright 2015-2021 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz system